32 307 03 90

Dystrybutory wody

Nieograniczony dostęp do wody o najwyższej jakości

Dystrybutor filtrujący z bezpośrednim podłączeniem do źródła bieżącej wody to innowacyjne rozwiązanie. Oszczędzasz czas, pieniądze i środowisko. Nie gromadzisz, nie produkujesz plastikowych śmieci. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby cieszyć się smakiem zdrowej wody: zimnej, gorącej lub gazowanej.

Masz pytania?
Chętnie pomożemy Skontaktuj się z nami

Dostęp do dystrybutorów
w firmie to przede wszystkim:

  • Przekształcenie wody z kranu w świeżo filtrowaną wodę o doskonałym smaku
  • Dostęp do orzeźwiającej wody na życzenie przez cały dzień, bez potrzeby noszenia ciężkich butelek
  • Atrakcyjna stylistyka dopełniająca wystrój współczesnych biur
  • Wybór wody w opcji jaką lubisz - zimna, gorąca, gazowana
  • Eliminacja konieczności zakupu, transportu i magazynowania galonów
  • Podłączenie do instalacji wodnej jako ekologiczna alternatywa dla wody butelkowej
Gwarancja dostępności
świeżej wody 24h/7
Pełne wsparcie
techniczne
Cykliczna wymiana
filtrów
Darmowa instalacja
urządzenia
Nowoczesne
dystrybutory

Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy dystrybutor do wody?

Popularność tego rozwiązania wzrasta wraz ze zwiększaniem się poziomu świadomości ekologicznej w Polsce. Dystrybutory sprawdzają się doskonale w miejscach o dużym zapotrzebowaniu na wodę – w firmach, fabrykach, przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych, szkołach, uczelniach, gastronomii czy hotelach.

Dostęp do dobrej wody pitnej w miejscu pracy to klucz do lepszego samopoczucia pracowników. Wybór dobrej jakości filtrów i odpowiednich dystrybutorów zapewnia najlepszą jakość usług. Zagwarantuj ją sobie decydując się na współpracę z Impuls Group.

Zainteresowany?
Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę. Skontaktuj się z nami

Sprawdź również inne automaty

Automaty kawowe

Doskonała kawa z automatu, niczym nie ustępująca podawanej w kawiarniach? Znakomitej klasy maszyny w Impuls GROUP serwują aromatyczną kawę ziarnistą ale i doskonałe zupy, czekolady oraz herbaty.

Dowiedz się więcej

Automaty z przekąskami i napojami

Automaty z przekąskami gwarantują słodkie batoniki, pożywne rogaliki, świeże bułki, chrupiące orzeszki, czy zimne napoje. Wszystko dostępne w ciągu paru chwil.

Dowiedz się więcej

Automaty obiadowe

Pożywne posiłki o każdej porze, dostępne dzięki maszynom działającym 24/7? To doskonałe uzupełnienie oferty kantyny pracowniczej bądź jej alternatywa z kanapkami i obiadami na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się więcej

Automaty z napojami

Orzeźwiające napoje zarówno w puszkach, jak i w butelkach wydawane w dużej ilości i w krótkim czasie. Nasze maszyny gwarantują, że będą one odpowiednio schłodzone nawet w najbardziej upalne dni.

Dowiedz się więcej

Ekspresy do kawy

Aby wydobyć z ziaren to co najlepsze i każdorazowo przyrządzać doskonałą kawę, potrzebne są specjalne urządzenia. Oferta profesjonalnych ekspresów Impuls Group podoła specjalnym wymaganiom oraz potrzebnej przepustowości.

Dowiedz się więcej