32 307 03 90
Współpraca:

Zakłady produkcyjne,
firmy kurierskie
i centra logistyczne

Zapewnij wartościową przerwę swoim pracownikom

Firmy produkcyjne i centra logistyczne potrzebują szczególnego wsparcia w zakresie dystrybucji asortymentu. Często słyszymy, że głównym wyzwaniem jest obsługa dużej ilości pracowników jednocześnie, w nieraz nietypowych godzinach, dając im błyskawiczny dostęp do napojów i przekąsek, podczas gdy każdy z nich ma niewiele czasu na skorzystanie ze swojej przerwy.

Znajdź kawałek przestrzeni w firmie, my zadbamy o resztę

Na co dzień zajmujemy się tego typu sytuacjami, dzięki czemu potrafimy ocenić dane środowisko oraz zaproponować odpowiednie rozmieszczenie i konfigurację ścian vendingowych. Zapewniamy sieć kompaktowych i całodobowych punktów gastronomicznych o bogatym wyborze. Nasze automaty dostosowujemy do dostępnej w zakładzie pracy przestrzeni, bez względu na to, czy są to stołówki pracownicze, kantyny, aneksy kuchenne, korytarze bądź hole.

Poznaj nasze możliwości

W ofercie umieszczamy rzeczy ze standardowego asortymentu, jak np. bułki czy gotowe do podgrzania w kilka sekund dania, ale i produkty niezbędne pracownikom na konkretnym zakładzie produkcyjnym, np. artykuły BHP. Zawsze szukamy rozwiązań najbardziej odpowiadających naszym klientom, bez względu na to czego potrzebujesz. Bez problemu podepniemy terminal płatniczy niżej dla wygody osób niepełnosprawnych bądź wprowadzimy odpowiednią konfigurację kart wejścia, umożliwiającą pracownikom płatności na preferowanych zasadach.

Zainstalowana przez nas samoobsługowa kantyna bez wątpienia dostarczy Twojej kadrze nieograniczony dostęp do napojów i przekąsek, tworząc wyjątkowe miejsce dla pracowników i klientów.

Masz pytania?
Chętnie pomożemy Skontaktuj się z nami

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej
Zabudowy automatów Aplikacja lojalnościowa Kanapki dedykowane