32 307 03 90
Rozwiązania:

Aplikacja lojalnościowa
i zdalne reklamacje

Firma vendingowa z czymś więcej niż tylko automaty!

W dzisiejszych czasach dokumenty i karty płatnicze zostały przeniesione do telefonów. Obecnie często nie mamy ze sobą portfela, a nawet samej karty, stawiając na płatności telefonem.

Mając świadomość, że wielu klientów lubi do nas wracać, stworzyliśmy dedykowaną aplikację, przyznającą różne benefity naszym stałym bywalcom. Chcąc się odwdzięczyć za ich lojalność, organizujemy za jej pośrednictwem różne ciekawe promocje i akcje z nagrodami.

Ale to nie wszystko! Bardzo zależy nam, aby mieć kontrolę nad jakością naszych usług w każdym pojedynczym puncie sprzedaży oraz pozostać w większym kontakcie z naszymi klientami, dlatego w aplikacji umieściliśmy system ocen oraz dodawania opinii. Dzięki temu mamy wgląd w komentarze, które sygnalizują nam na bieżąco, czy nasze usługi są na zadowalającym poziomie.

Aplikacja ma również inne możliwości, które mogą okazać się przydatne, jak korzystanie z maszyny bez jej dotykania. Wystarczy nacisnąć odpowiednie miejsca w telefonie, by zdalnie złożyć zamówienie.

Sprawdź też jak wyglądają płatności zdalne w naszych automatach.

Zdalne rozpatrywanie reklamacji bezpośrednio przy automacie

Coś poszło nie tak przy zakupie? Zadzwoń do nas i wyjaśnijmy to od razu!
Nasze maszyny, mimo że pochodzą od najlepszych producentów i są serwisowane przez doświadczonych techników, są jednak tylko urządzeniami elektronicznymi, które sporadycznie mogą zawieść. Zależy nam, by takie przypadki nie prowadziły do utraty zaufania i zadowolenia naszych klientów!
Dlatego wprowadziliśmy niespotykane w vendingu podejście i uruchomiliśmy system zdalnych reklamacji. Umożliwia on rozwiązanie problemu od ręki podczas trwania zgłoszenia telefonicznego. Zaraz po tym jak nasz dział obsługi reklamacji zweryfikuje błąd w urządzeniu, jesteśmy w stanie zdalnie wydać klientowi produkt z maszyny, bądź umówić się z nim na zwrot widniejącej w systemie kwoty.

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej

Zainteresowany?
Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę. Skontaktuj się z nami

Oferta automatów Współpraca Płatności zbliżeniowe