32 307 03 90
Współpraca:

Markety, centra handlowe,
galerie handlowe

Zadbaj o komfort robienia zakupów w swoim centrum handlowym.

Nowoczesne galerie handlowe, czy coraz to popularniejsze markety budowlane to niektóre z miejsc, w których się spotykamy. W tych przestrzeniach nasze usługi wymagają specjalnego przystosowania maszyny, niejako wtapiając się w otoczenie i stylistykę. Automat vendingowy to już podstawowy element aranżacji takiego wnętrza. Przynosi on klientom szybką ulgę w razie nagłego głodu bądź pragnienia, bez przerywania wizyty w markecie. Pomagają sięgnąć po coś w przelocie, w upalny dzień. Dodatkowo, w związku z zamkniętymi sklepami w niedzielę automaty są cennym towarzyszem chociażby dla przychodzących z dziećmi na strefy zabaw czy ćwiczących na siłowni.

Stwórz przestrzeń nowych możliwości

Dostarczają one odpowiednich udogodnień, w miejscach które tego wymagają i pomagają budować wizerunek nowoczesnego miejsca. Jesteśmy jednak zaangażowani w ich tworzenie, być wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni najbardziej. Skrupulatnie oceniamy otoczenie, stawiając urządzenia na wolnym powietrzu, tak by były jak najbardziej dostępne. Nasze zabudowy zewnętrzne są przystosowane do każdych warunków atmosferycznych, a płatności kartą są standardem w każdej maszynie.

Zadbany pracownik może zdziałać więcej

Automaty w marketach również w miejscach socjalnych, gdzie pracownicy z powodzeniem mogą cieszyć się dobrą przerwą, będąc błyskawicznie obsłużeni. Automaty to nie tylko dostęp do kawy i przekąsek. To kompleksowa usługa dystrybucji środków higienicznych z automatów sprzedażowych: dedykowany asortyment odpowiadający potrzebom, automaty pod ręką bezpośrednio w nawet małej przestrzeni korytarza.

Masz pytania?
Chętnie pomożemy Skontaktuj się z nami

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej
Automaty z przekąskami i napojami Płatności zbliżeniowe Kanapki dedykowane