32 307 03 90
Rozwiązania:

Płatności zbliżeniowe
i systemy pracownicze

Automat z płatnościami zbliżeniowymi to dzisiejszy standard!

Płatności elektroniczne nabierają na sile stając się najchętniej wybieraną metodą płatności. Szacuje się, że w Polsce około 9 na 10 transakcji kartami odbywa się za pomocą tej metody. Naturalnym jest więc, że znalazła ona zastosowanie również w przypadku automatów vendingowych.

Wystarczy zbliżyć kartę, wybrać produkt, a następnie go odebrać. Wszystko to bez konieczności posiadania przy sobie monet i dotykania powierzchni automatu. Płatności bezgotówkowe w naszych automatach możliwe są na 5 różnych sposobów: karta bankowa, karta pracownicza, karta prepaid, płatność telefonem przez aplikację bankową bądź przez dedykowaną aplikację lojalnościową. Obsługujemy wszystkie typy kart bankowych, a dzięki stworzonej aplikacji, klient może cieszyć się z dodatkowych benefitów.

Płatność kartą zakładową w automacie

Umieszczając automaty w zakładach i biurach, nasi klienci często decydują się na opcję płacenia zakładową kartą wejścia bądź też kartą prepaid dostarczoną przez firmę Impuls. Korzyścią dla pracowników jest możliwość wykorzystania przyznanego cyklicznego kredytu bądź pobrania określonego przez pracodawcę produktu z maszyny po niższej cenie, a nawet za darmo.

Jest to również wygoda dla pracodawcy, który nie musi się martwić o wydawanie określonych produktów pracownikom. Ma on również gwarancję, że będą oni mieć dostęp wyłącznie do określonego limitu wydatków czy wyznaczonego asortymentu. Ustalone szczegóły subsydiów są cyklicznie automatycznie odnawiane co miesiąc bądź inny ustalony okres czasu. Dodatkowo, powyższe pracodawca może zaliczyć w koszt uzyskania przychodu.

Zastosowanie systemu pracowniczego pozwala na pełną kontrolę wydatków firmy na napoje i produkty spożywcze z automatów dla pracowników. Jest to możliwe dzięki dostępowi do panelu administracyjnego klienta, gdzie wszystkie transakcje są pokazane w czasie rzeczywistym.

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej

Zainteresowany?
Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę. Skontaktuj się z nami

Aplikacja lojalnościowa Współpraca Oferta automatów