32 307 03 90
Współpraca:

Siłownie, baseny, aquaparki,
siłownie, kluby fitness,
hale sportowe, parki rozrywki,
place zabaw, deptaki, parki

Kompleksowe rozwiązania dla przestrzeni publicznych

Otwarte przestrzenie i budynki użyteczności publicznej to niektóre z miejsc, w których się spotykamy w różnym celu. W tych przestrzeniach nasze usługi wymagają specjalnego przystosowania przestrzeni wokół maszyn. Jesteśmy jednak zaangażowani w ich tworzenie, by być wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni najbardziej. Skrupulatnie oceniamy otoczenie, stawiając urządzenia na wolnym powietrzu, tak by były jak najbardziej dostępne.

Najbliższy sklep zawsze w zasięgu ręki

Nasze zabudowy zewnętrzne są przystosowane do każdych warunków atmosferycznych, a płatności kartą są standardem w każdej maszynie.
W ofercie posiadamy produkty, które są niezbędne dla osoby uprawiającej sport (jak batony energetyczne czy napoje izotoniczne), czekającej w kolejce (szybka przekąska na nagły głód), chcącej się zrelaksować czy orzeźwić (zimny napój w praktycznej butelce z zakrętką) oraz będącej w biegu (napój w kubku z wieczkiem).

Nieograniczony dostęp przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Wiele z wyżej wspomnianych miejsc jest otwartych 24 godziny na dobę lub do późnych godzin wieczornych, gdzie z pewnością przyda się nasze zastępstwo sklepu otwartego całodobowo. Jesteś odpowiedzialny za profesjonalne zorganizowanie usługi vendingowej dla przestrzeni publicznej? Zapytaj o naszą ofertę.

Masz pytania?
Chętnie pomożemy Skontaktuj się z nami

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej
Kanapki dedykowane Ściany automatów Inteligentny system zarządzania