32 307 03 90
Współpraca:

HoReCa, obiekty
turystyczne i kulturowe

Wsparcie w prowadzeniu Twojego biznesu

Kiedy okazuje się, że restauracja hotelowa jest już zamknięta, a na wyjście po zakupy nie ma już sił czy ochoty, stojący w holu automat sprzedający okazuje się nie raz zbawienny. Rozumiemy, jak ważna w Twoim biznesie jest przyjazna obsługa i wszelkie udogodnienia dla gości oraz zadowolenie pracowników. Dodatkowo wiemy, że prowadzenie obiektów turystycznych wymaga sporo czasu i uwagi. Dlatego proponujemy odciążające rozwiązanie dla właściciela, przynoszące wiele korzyści.

Automat z jedzeniem i nie tylko

Nowoczesne maszyny świetnie wkomponują się w stylistykę nawet najbardziej designerskiego wnętrza. Wewnątrz każdego urządzenia umieszczamy dowolne produkty, które są dostosowane do potrzeb danego obiektu turystycznego. Poza klasycznymi automatami do kawy, przekąsek i napojów czy maszynami z kanapkami na drogę, możemy w nich umieścić m.in. produkty pierwszej potrzeby, takie jak plastry czy kosmetyki. Jest to duże udogodnienie szczególnie dla gości, którzy chcą dostępu do małej szybkiej przekąski i napoju, by następnie prędko udać się do pokoju na odpoczynek po całym dniu w trasie.

Zapewnij sobie nowe możliwości

Wyposażyliśmy nasze automaty w wygodne formy płatności, umożliwiające korzystanie z ich możliwości bez względu na kraj pochodzenia odwiedzającego Państwa obiekt. W maszynach Impuls Group można zapłacić kartą Visa czy Mastercard, telefonem, specjalnie przystosowaną kartą pracowniczą, a nawet kartą wejścia dla gości. Oznacza to, że dostosujemy konfiguracje automatów w taki sposób, by mogli Państwo w najprostszej formie obdarować swoich pracowników oraz zapewnić dodatkowe przywileje swoim gościom, sprawiając, że poczują się oni po prostu dobrze w danym miejscu.

Szukasz niezbędnych rozwiązań dla swojego biznesu? Zapytaj o naszą ofertę.

Masz pytania?
Chętnie pomożemy Skontaktuj się z nami

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej
Dedykowana kawa Ekspresy do kawy Oferta automatów