32 307 03 90

Kariera

Przystąp do zgranego
zespołu specjalistów
jednej z największych firm
vendingowych w Polsce
i pomóż nam się rozwijać!

Pracownik działu technicznego

Technicy Impuls Group to jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów w swej dziedzinie. Jeśli chcesz, Ty także możesz stać się częścią naszego zespołu!

Dowiedz się więcej

Pracownik administracji

Dział administracji Impuls Group przyciąga w swoje szeregi najlepszych specjalistów. To oni czuwają nad rozwiązywaniem bieżących problemów naszych Klientów oraz prawidłowe funkcjonowanie większości codziennych procesów w firmie. Daj nam się poznać wysyłając swoją aplikację!

Dowiedz się więcej

Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciele handlowi to część naszego zespołu, która skutecznie rozprzestrzenia wiedzę o vendingu i naszą obecność w terenie. Dołącz do Impuls Group i wspólnie z nami kształtuj przyszłość sektora automatów vendingowych.

Dowiedz się więcej

Pracownik magazynu

Nasz dział magazynowy tworzą osoby bardzo skrupulatne z wielką otwartością i energią. To zarówno doświadczeni pracownicy, jak i osoby młode, rozpoczynające swoją ścieżkę zawodową. Dopełnij nasz zgrany zespół!

Dowiedz się więcej

Pracownik serwisu
automatów vendingowych

Zespół serwisantów Impuls Group tworzą zadowoleni ludzie z pozytywnym nastawieniem do pracy. To oni skutecznie budują naszą renomę w terenie i dbają o zadowolenie klientów. Dołącz do nas!

Dowiedz się więcej
O nas Galeria zdjęć Galeria filmów