32 307 03 90

Kariera

Pracownik administracji

W naszej firmie każda rola ma kluczowe znaczenie. Wszyscy członkowie naszego zespołu są częścią sukcesu i mają na niego bezpośredni wpływ, poprzez swoje codzienne starania w prawidłowe działanie Impuls Group. To właśnie tylko dzięki zaangażowaniu wszystkich współpracowników możemy tworzyć nasze najlepsze projekty.
Dlatego jesteśmy otwarci na ludzi pełnych energii, zapału, którzy chcą rozwijać się w naszej branży i mierzyć się z najrozmaitszymi wyzwaniami. Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu – aplikuj i dołącz do nas!

Główne obowiązki

  • obsługa programu księgowego (np. wystawianie faktur)
  • weryfikacja stopnia zrealizowania płatności kontrahentów, pilnowanie zobowiązań wynikających z umów
  • bieżące odbieranie telefonów od klientów oraz rozwiązywanie ich problemów
  • aktualizowanie baz danych i zestawień
  • wprowadzanie wymaganych ustawień do aplikacji

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • skrupulatność
  • dobra organizacja pracy, dynamizm w działaniu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • chęć rozwoju
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • znajomość programu Optima będzie kluczowym atutem
  • znajomość j. angielskiego, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 15:00
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

Sukces grupy Impuls ma odzwierciedlenie w naszych pracownikach.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest czymś bardzo cenionym przez klientów. Oferując stabilne miejsca pracy, w ciągu ostatnich 15 lat stworzyliśmy ich ponad 500. Średnia długość czasu zatrudnienia wynosząca około 9 lat świadczy o uczciwych warunkach pracy i dobrej atmosferze. To wszystko prowadzi do wspólnego rozwoju i najlepszej obsługi klienta.

Cieszymy się, że rozważasz aplikację do naszej firmy!

Zachęcamy Cię do zerknięcia na nasz profil pracuj.pl, gdzie znajdziesz aktywne oferty poszukiwanych przez nas pracowników.

Sprawdź czy poszukujemy
aktualnie osób na to stanowisko,
odwiedzając nasz profil na pracuj.pl! Odwiedź nasz profil