32 307 03 90

Ekspresy do kawy

Profesjonalnie przygotowana smaczna kawa w firmie?

Dzięki zgrabnym ekspresom automatycznym, możesz zapewnić dostęp do świeżej i aromatycznej kawy ziarnistej, nawet nie mając na to wiele miejsca. Decydując się na ekspres z oferty Impuls Group, gwarantujesz sobie nie tylko profesjonalne urządzenie, ale i kompleksową obsługę, znacznie ułatwiającą funkcjonowanie biura, hotelu, restauracji czy stacji paliw.

Jako nieliczni gwarantujemy montaż i obsługę renomowanych szwajcarskich ekspresów FRANKE będących najwyższej klasy rozwiązaniem dla biznesu.

Masz pytania?
Chętnie pomożemy Skontaktuj się z nami

Nasze ekspresy automatyczne
do biur, hoteli i restauracji
to przede wszystkim:

  • Niezwykle proste w obsłudze i utrzymaniu czystości urządzenia
  • Dostawy kawy pod drzwi - ulubione marki kawy, bądź kraftowa kawa CoffeeStation prosto z lokalnej palarni
  • Precyzyjnie dostosowane ustawienia ekspresu do właściwego przygotowania każdego napoju
  • Stałe podłączenie wody do ekspresów lub wbudowany zbiornik na wodę (przy wykorzystaniu filtracji Brita)
  • Kawy mleczne przygotowane na bazie świeżego mleka
  • Nowoczesne, markowe urządzenia z dotykowym ekranem wyboru i niską energochłonnością
Darmowa dostawa
i podłączenie urządzenia
Indywidualne ustawienie ekspresu do używanej kawy oraz regularna konserwacja
Ekspres zastępczy
na czas serwisu
Szkolenia dotyczące
zasad użytkowania
Cykliczna dostawa
ulubionej kawy

Jak znaleźć najlepszy ekspres do biura i gastronomii?

Na wybór ekspresu składa się wiele elementów. Im większe biuro czy restauracja, tym więcej osób korzysta z wybranego sprzętu, więc warto sięgnąć po modele o większej pojemności, by móc rzadziej je uzupełniać. Przy bardzo dużej ilości robionych napojów, warto wybrać model ekspresu ze stałym podłączeniem do wody.
Dopełnieniem będzie kawa, która wyróżni się spośród konkurencji. Naszym wyróżnikiem jest rzemieślnicza mieszanka ziaren kawy, precyzyjnie skomponowana pod nasze ekspresy i automaty, wypalana w pobliskiej palarni kawy. Zapewnij sobie wygodną i kompleksową obsługę i ciesz się swoją perfekcyjną filiżanką kawy!

Zainteresowany?
Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę. Skontaktuj się z nami

Sprawdź również inne automaty

Automaty kawowe

Doskonała kawa z automatu, niczym nie ustępująca podawanej w kawiarniach? Znakomitej klasy maszyny w Impuls GROUP serwują aromatyczną kawę ziarnistą ale i doskonałe zupy, czekolady oraz herbaty.

Dowiedz się więcej

Automaty z przekąskami i napojami

Automaty z przekąskami gwarantują słodkie batoniki, pożywne rogaliki, świeże bułki, chrupiące orzeszki, czy zimne napoje. Wszystko dostępne w ciągu paru chwil.

Dowiedz się więcej

Automaty obiadowe

Pożywne posiłki o każdej porze, dostępne dzięki maszynom działającym 24/7? To doskonałe uzupełnienie oferty kantyny pracowniczej bądź jej alternatywa z kanapkami i obiadami na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się więcej

Automaty z napojami

Orzeźwiające napoje zarówno w puszkach, jak i w butelkach wydawane w dużej ilości i w krótkim czasie. Nasze maszyny gwarantują, że będą one odpowiednio schłodzone nawet w najbardziej upalne dni.

Dowiedz się więcej

Dystrybutory wody

Woda zimna, letnia, gorąca i gazowana prosto z nowoczesnych urządzeń filtrujących, które nie tylko zaoszczędzą miejsce i czas, ale także pozytywnie wpłyną na środowisko.

Dowiedz się więcej