32 307 03 90
Rozwiązania:

Zabudowy vendingowe

Szukasz kompaktowego i dobrze wyglądającego rozwiązania gastronomicznego dla swojej firmy? Postaw na zabudowę automatów sprzedających!

Ściana vendingowa to odpowiedź na szybkie zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb nawet najbardziej wymagających pracowników oraz gości. Zestawienie w jednym miejscu kilku różnych automatów to świetne rozwiązanie dla miejsc, gdzie brakuje przestrzeni na sklepik czy bufet. Wystarczy ustawić w nowoczesnej zabudowie wybrane automaty, a całość utworzy przyjemny dla oka design, dając maksymalną funkcjonalność.

Grupa Impuls oferuje montaż zestawów vendingowych, zawierających asortyment jakościowych gorących i zimnych napojów, słodkich i słonych przekąsek, kanapek, rogali, dań obiadowych czy rozmaitych przedmiotów codziennego użytku.

Ściana vendingowa tego typu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje duże natężenie ruchu, gdzie praca odbywa się w systemie wielozmianowym, przy krótkich przerwach w pracy, w fabryce, na uczelni i w szkole, a także w biegu na dworcach i lotniskach.
Zestaw automatów samosprzedających ustawionych w rzędzie jeden obok drugiego to gastronomia obecnych czasów. To maksymalny wybór markowych napojów i żywności dostępnych na wyciągnięcie ręki, w zaledwie kilka sekund.

Ściany vendingowe z oferty Impuls Group akceptują wszelkie płatności elektroniczne (karty bankowe Visa i Master Card, karty pracownicze, karty prepaid, a także płatności aplikacją) i tradycyjne płatności w bilonie.

W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje ścian vendingowych: specjalne designerskie zabudowy wewnętrzne, jak i widoczne w parku czy na ulicy zabudowy zewnętrzne. Zestaw zabudowanych automatów zainstalowany na zewnątrz obiektów, wyposażony jest w klimatyzację i ogrzewanie, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie stałej temperatury przez cały rok.

Sprawdź, jak prezentują się nasze zabudowy odwiedzając naszą galerię.

Ściany automatów wraz z dodatkowym wyposażeniemDoskonale zdajemy sobie sprawę, że czasem sam kącik zakupowy to za mało. Nie raz potrzebne jest stworzenie specjalnej przestrzeni, w której można usiąść i w spokoju delektować się chwilą. Z tego powodu dla naszych wybranych klientów udostępniamy specjalnie przygotowane strefy zestawionych zabudów automatów wraz z wyposażeniem jakim są m.in. stoliki, ławy, pufy czy kanapy. Pomagają one w organizacji miejsca, gdzie spokojnie można usiąść i nacieszyć się aromatyczną kawą, czy spożywanym prowiantem.

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej

Zainteresowany?
Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę. Skontaktuj się z nami

Galeria zdjęć Zakłady produkcyjne Miejsca publiczne