32 307 03 90
Współpraca:

Szkoły, uczelnie,
akademiki

Stołówka i sklepik w kompaktowej formie

Dzieci, młodzież szkolna i uniwersytecka czy pracownicy kanału edukacji to jedni z naszych najważniejszych klientów. Dostarczamy żywność i napoje spełniające standardy jakości produktów przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży oraz dbamy o to, by kawa z automatu na uczelni zapewniała smaczne rozbudzenie między zajęciami. Bezproblemowa i szybka obsługa naszych automatów umożliwia uczniom zjedzenie posiłku nawet w trakcie krótkiej przerwy międzylekcyjnej.

Niezastąpione wsparcie dla Twoich uczniów

Jesteśmy ratunkiem, kiedy dzieci i młodzież zapominają o zabraniu ze sobą drugiego śniadania. Oferujemy wówczas często jedyne rozwiązanie i załatwiamy problem braku stołówki czy sklepiku.

Dla was wszystkich mamy sprzęty najwyższej jakości, zajmujące mało miejsca i pozwalające precyzyjnie kontrolować ofertę sprzedawanych produktów. Najnowsze technologicznie urządzenia wyposażone w nowoczesne płatności oraz obsługa na najwyższym poziomie są naszą wizytówką.

Kompleksowość i wygoda

Na największych uczelniach projektujemy i aranżujemy STREFY STUDENTA. Wygodne krzesła i wielkie sofy to dodatkowy ukłon w stronę naszych klientów.

Szukasz specjalisty, który zaproponuje optymalne rozwiązanie dotyczące automatów? Zapytaj o naszą ofertę.

Masz pytania?
Chętnie pomożemy Skontaktuj się z nami

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej
Aplikacja lojalnościowa Dystrybutory wody Kanapki dedykowane