32 307 03 90
Rozwiązania:

Filtry BRITA

Filtry do wody w automatach i dystrybutorach

Jest kilka czynników, na które kładziemy nacisk, by klienci zawsze chętnie do nas wracali. Wśród nich należy wymienić: sprawne działanie, atrakcyjne kubki i bidony, sprzęt przyjazny użytkownikowi i atrakcyjny wizualnie oraz dobrej jakości składniki. W obrębie tych ostatnich mamy na myśli również niezawodne źródło znakomitej wody.

W kategorii filtrów profesjonalnych wybraliśmy dla Państwa najlepsze propozycje na rynku. Doskonale już znana w Polsce marka BRITA to światowy lider w dziedzinie filtracji i poprawiania parametrów wody. Twarda woda, smak chloru w napojach, zakamienione zbiorniki – na to wszystko nie ma u nas miejsca. Bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz, stosowane przez nas filtry BRITA zostały dobrane w taki sposób, aby woda smakowała doskonale za każdym razem, bez względu na to, jak i gdzie jest spożywana.

Efekt ten uzyskiwany jest dzięki czteroetapowej filtracji:
- dwustopniowa filtracja mechaniczna usuwająca zanieczyszczenia pochodzące z rur
- węgiel aktywny dokładnie oczyszcza wodę z wszystkich substancji mających niekorzystny wpływ na smak i zapach wody
- wymiennik jonowy zmniejsza twardość wody na tyle, aby w urządzeniu nie osadzał się kamień.

Dzięki temu woda ma idealne parametry do przygotowywania gorących napojów, jak kawa, herbata, zupa czy czekolada z naszych automatów. Co więcej, stosowanie filtrów BRITA zdecydowanie zmniejsza ryzyko powstania awarii, zmniejszając zawodność naszych urządzeń do minimum.

W dystrybutorach wody montujemy specjalne filtry węglowe BRITA, które oczyszczają wodę z niepożądanych substancji, zatrzymując jednocześnie cenne minerały zawarte w wodzie, tj. wapń i magnez. Dzięki temu woda z naszych dystrybutorów ma zawsze wyśmienity smak.

Jakość produktów BRITA

Filtry BRITA poddawane są regularnej certyfikacji dokonywanej przez niezależne instytucje. Poza ustawowo wymaganymi badaniami jakości, firma dobrowolnie poddaje wszystkie produkty także badaniom przeprowadzanym przez odrębne organy. Szereg uzyskanych międzynarodowych certyfikatów jest gwarantem bezpieczeństwa i potwierdzeniem najlepszej jakości.

Rozwiązanie to jest dodatkowo ekologiczne. Przy tej metodzie zastosowania filtrów nie powstają zbędne odpady. Picie wody z dystrybutora z podłączeniem do sieci wodociągowej, ogranicza stosowanie jednorazowych butelek i nie wymaga wymiany dużych galonów. Dodatkowo, recykling wkładów stosowanych w automatach wspiera ochronę przyrody, będąc przyjazny dla środowiska.

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej

Zainteresowany?
Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę. Skontaktuj się z nami

Automaty kawowe Dystrybutory wody Oferta automatów