32 307 03 90

Automaty

Nasza oferta automatów sprzedających  Rozwiązania vendingowe od wielu lat goszczą w przestrzeni publicznej jako niezbędnik i wpisały się już do naszego codziennego życia. Bez wątpienia ułatwiają one funkcjonowanie większości środowisk, stymulując zaangażowanie i produktywność oraz pozwalając na spełnienie bieżących potrzeb.

W naszej różnorodnej ofercie znajdują się automaty z gorącymi napojami, automaty do napojów zimnych, automaty do przekąsek i słodyczy, dystrybutory z wodą, automaty z kanapkami, a także automaty z obiadami gotowymi do odgrzania. Te wszystkie warianty większych i mniejszych urządzeń spełniających różne potrzeby łączą wspólne cechy - są nowoczesne, praktyczne, energooszczędne i wydajne.

Automaty kawowe

Doskonała kawa z automatu, niczym nie ustępująca podawanej w kawiarniach? Znakomitej klasy maszyny w Impuls GROUP serwują aromatyczną kawę ziarnistą ale i doskonałe zupy, czekolady oraz herbaty.

Dowiedz się więcej

Automaty z przekąskami i napojami

Automaty z przekąskami gwarantują słodkie batoniki, pożywne rogaliki, świeże bułki, chrupiące orzeszki, czy zimne napoje. Wszystko dostępne w ciągu paru chwil.

Dowiedz się więcej

Automaty obiadowe

Pożywne posiłki o każdej porze, dostępne dzięki maszynom działającym 24/7? To doskonałe uzupełnienie oferty kantyny pracowniczej bądź jej alternatywa z kanapkami i obiadami na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się więcej

Automaty z napojami

Orzeźwiające napoje zarówno w puszkach, jak i w butelkach wydawane w dużej ilości i w krótkim czasie. Nasze maszyny gwarantują, że będą one odpowiednio schłodzone nawet w najbardziej upalne dni.

Dowiedz się więcej

Dystrybutory wody

Woda zimna, letnia, gorąca i gazowana prosto z nowoczesnych urządzeń filtrujących, które nie tylko zaoszczędzą miejsce i czas, ale także pozytywnie wpłyną na środowisko.

Dowiedz się więcej

Ekspresy do kawy

Aby wydobyć z ziaren to co najlepsze i każdorazowo przyrządzać doskonałą kawę, potrzebne są specjalne urządzenia. Oferta profesjonalnych ekspresów Impuls Group podoła specjalnym wymaganiom oraz potrzebnej przepustowości.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania Współpraca Galeria