32 307 03 90
Współpraca:

Biura
i korporacje

Zapewnij większą wydajność i zadowolenie pracowników

Dobrze wiemy, że w obecnych czasach pracownicy spędzają w pracy po 8-12 godzin dziennie, nie mając czasu na pełnowartościowy posiłek bądź po prostu zapominając zjeść w natłoku obowiązków. Głodny człowiek bywa często zły i zestresowany. Misją grupy Impuls jest dostarczanie takich rozwiązań, by mógł on w tym czasie pracować wydajnie i pozostawać w dobrej kondycji.

W tym celu zapewniamy nie tylko gorące napoje i przekąski z automatów, dające natychmiastową dawkę energii do działania. Oferujemy też rozmaite kanapki i obiady do podgrzania, dostępne od ręki i systematycznie rotowane smakowo przez naszych pracowników.

Doskonała kawa w biurze

Dla małych przestrzeni biurowych posiadamy funkcjonalne ekspresy biurowe, sprzyjające dobrej atmosferze w pracy z filiżanką gorącej kawy, herbaty czy czekolady. Dla trochę większej przestrzeni posiadamy bardziej rozbudowane moduły sprzętowe wiodących producentów, które z pewnością pozytywnie przyczynią się do wzmocnienia i rozwoju relacji biznesowych w Twojej firmie.
Oferujemy niezawodny serwis na terenie całego kraju, a także dostawy doskonałej kawy ziarnistej i dodatków czy niezbędnych środków czystości.

Zapewnij wygodę i komfort w pracy i zapytaj o ofertę dopasowaną dla Twojego biura!

Masz pytania?
Chętnie pomożemy Skontaktuj się z nami

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej
Ekspresy do kawy Płatności zbliżeniowe i systemy pracownicze Kawa rzemieślnicza CoffeeStation