32 307 03 90
Partner:

Firma Coca-Cola powstała w Atlancie w 1892 roku, a jej założycielem był amerykański potentat biznesowy Asa Griggs Candler.

Wszystko zaczęło się od tego, gdy 8 maja 1886 roku John S. Pemberton z Jacobs Pharmacy opracował recepturę najsłynniejszego z napojów świata. Bazę wspomnianego trunku stanowią liście koki i orzechy koli i stąd też wzięła się jego nazwa. Pamberton zaczął rozprowadzać napój w firmowej aptece.

Początkowo sprzedaż Coca-Coli nie była rentowna, lecz gdy przejął ją Asa Candler (który w 1888 roku kupił przepis na Coca-Colę za 1750 dolarów) i zastosował jego sprawne zabiegi marketingowe, napój stał się hitem.

"Każde życie ludzkie jest dopasowane do jakiegoś miejsca, a tam jest miejsce dla każdego życia"
~Asa Candler
Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami
/

Coca-Cola w Impuls Group

Produkty koncernu Coca-Cola, takie jak: Coca-Cola, Sprite, Fanta znajdują się w naszych urządzeniach od momentu instalacji pierwszego urządzenia vendingowego typu "glass front" u klienta i pozostają w naszych urządzeniach nieprzerwanie do dziś.

Zwieńczeniem naszej długoletniej współpracy jest przekazanie do obsługi z początkiem 2021 roku kilku tysięcy charakterystycznych czerwonych urządzeń Coca-Coli w Polsce.

Od tego momentu zaczynamy zupełnie nowy etap jeszcze głębiej sięgającej współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w obsłudze maszyn połączonym z jakością i standardami Coca-Cola, mamy nadzieję na jeszcze lepsze wspólne pomysły. Jesteśmy podekscytowani, co przyniesie ten rozdział naszej solidarnej działalności.

Oferta Coca-Cola

Słysząc Coca-Cola w pierwszej kolejności mamy przed oczami szklaną butelkę tego kultowego czarnego napoju. Kiedyś w Polsce, w czasach komunizmu, kojarzona była ona z wolnością. Teraz jest to znana na całym świecie marka, za którą się podąża i która czasem wyznacza zmiany w nawykach żywieniowych konsumentów, jak na przykład wprowadzenie na rynek dietetycznej Coli Zero.

Oferta Impuls w urządzeniach Coca-Cola to cała gama produktów dobrana z szerokiego asortymentu napojów gazowanych i niegazowanych, soków, wody, mrożonej herbaty, napoi izotonicznych i energetycznych. Kompleksowa oferta w urządzeniach vendingowych typu "glas front" dotyczy takich marek, jak:

Napoje gazowane: Coca-Cola, Coca Cola zero, Sprite, Fanta
Soki: Cappy
Woda: Kropla Beskidu
Napoje Izotoniczne: Powerade
Napoje energetyczne: Burn, Monster
Mrożona herbata: Fuzetea

Szeroki asortyment
napojów
Marka znana
na całym świecie
Firma wyznaczająca
trendy

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej

Rekomendowane branże