32 307 03 90
Rozwiązania:

Dedykowana kawa
CoffeeStation

Kawa w firmie prosto z palarni - zaskocz swoich pracowników i klientów!

Bez względu na to czy potrzebujesz świeżo zmielonej kawy do ekspresu biurowego czy maszyny vendingowej, przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego.

Naturalnym jest, że dbamy o jakość każdego kubka kawy i dobre praktyki higieniczne, ściśle przestrzegamy receptur parzenia napojów, a w urządzeniach montujemy profesjonalne filtry wody, aby każda filiżanka kawy smakowała wyjątkowo – to jednak nie wszystko.

Stworzyliśmy własną mieszankę CoffeeStation, opracowaną na bazie sugestii naszych klientów oraz we współpracy z baristami i wybraną przez nas palarnią kawy. Dzięki specjalnym ustawieniom automatów, zharmonizowaliśmy jej walory dostarczając kawę, która zdobywa coraz to większe uznanie. Dobór ziaren jest wynikiem naszej wieloletniej pracy z kawą, jej intensywnym poznawaniem i zgłębianiem możliwości naszych urządzeń.

Wszystko po to, by Twoja przerwa kawowa była idealna, a jedyna nieraz chwila wytchnienia z kubkiem kawy w ręku przynosiła maksymalnie przyjemne doznania smakowe.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak smakuje nasza kawa CoffeeStation.

Jesteśmy gotowi, by zaspokajać różne gusta kawowe

W zależności od preferencji oraz potrzeb naszych klientów, zawsze przygotowujemy ofertę w sposób dla nich najatrakcyjniejszy. Wiemy, że nie ma jednej uniwersalnej mieszanki pasującej każdemu, a najlepsza kawa to taka, która Tobie smakuje. Dlatego też posiadamy warianty z kawą ziarnistą, w kapsułkach lub instant.

W oferowanych przez nas automatach kawowych znajdują się światowe i uznane marki kawy, takie jak Lavazza, Jacobs i Nescafe oraz nasza chluba marki osobistej czyli CoffeeStation. Mieszanka wypalana dla nas przez miejscowych roasterów cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, którzy mieli okazję jej spróbować. W swojej ofercie mamy także wiele dodatków do maszyn vendingowych i ekspresów, w tym akcesoria w postaci kubków papierowych, mieszadełek i innych.

Zapraszamy do kontaktu!

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej

Zainteresowany?
Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę. Skontaktuj się z nami

Automaty kawowe Ekspresy do kawy Partnerzy