32 307 03 90
Współpraca:

Szpitale, przychodnie,
kliniki, placówki medyczne,
oddziały ratunkowe

Nieocenione wsparcie w funkcjonowaniu Twojej placówki medycznej

Bez względu na to, czy mowa o pacjentach, osobach odwiedzających czy personelu szpitala, nasze automaty sprzedające przydają się w różnych sytuacjach w każdej placówce. Umieszczamy w nich nie tylko produkty spożywcze, takie jak przekąski czy kawa, które często są ratunkiem na długich dyżurach. W razie potrzeby, możemy je również uzupełnić w akcesoria niezbędne do wejścia na oddział, jak ochraniacze na obuwie, jednorazowe fartuchy czy maseczki pakowane pojedynczo.

Zadbaj o swoich pacjentów!

Nasz serwis i urządzenia vendingowe ratują pacjentów, dla których pobyt w szpitalu często nie jest planowany. Możliwość szybkich zakupów, jaką stwarzają nasze automaty przynosi ulgę w takich momentach. Obserwując potrzeby naszych klientów w tego typu placówkach zauważyliśmy, że doskonale sprawdzają się nie tylko soki, woda czy gorąca herbata lecz także drobne przedmioty pierwszej potrzeby np. chusteczki higieniczne, tampony i inne.

Bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie manewrować zawartością każdego pojedynczego automatu na terenie szpitala, dostosowując jego zawartość do potrzeb oddziału, np. produkty dla diabetyków.

Jedzenie i napoje z automatu, zawsze w Twoim zasięgu

W zależności od wielkości oddziału, umieszczamy w nim niezbędną liczbę automatów, instalując je w optymalnych do tego miejscach - w przychodni, poczekalni, okolicach pomieszczeniach socjalnych pracowników. Automaty zapewniają sprawną obsługę, stoją za rogiem i eliminują kolejki, dzięki czemu osoba dopiero co wracająca do zdrowia będzie w stanie z nich szybko skorzystać, a pędzący lekarz czy położna prędko zaspokoić głód lub pragnienie podczas kolejnych nadgodzin.

Wymagające placówki potrzebują optymalnego i bezawaryjnego dostawcy. Zapytaj o naszą ofertę.

Masz pytania?
Chętnie pomożemy Skontaktuj się z nami

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej
Dystrybutory do wody Zabudowy automatów Płatności zbliżeniowe