32 307 03 90
Partner:

Firma Nestlé, właściciel marki NESCAFÉ, założona została w Veveley w Szwajcarii w 1866 roku. Jej założycielem był farmaceuta Henry Nestlé.

Sama marka Nescafé powstała w roku 1938, a jej nazwa pochodzi od dwóch wyrazów: Nestlé i café.

Kolejne lata działalności firmy to ciągły rozwój i zwiększanie zasięgu działalności. Obecnie Nestlé to jeden z największych światowych koncernów spożywczych zatrudniający setki tysięcy pracowników i posiadający swoje fabryki na całym świecie.

Spośród wielu znanych marek należących do koncernu, wymienić należy;
NESCAFÉ, MAGII, WINIARY, NESQICK, KIT-KAT, LION, NESTEA.

"Nie ma miejsca na wiarę we współczesną naukę. To, czego nie wiemy, to pusty arkusz, który musimy spróbować wypełnić"
~Henri Nestlé
Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami
/

Nestlé w Impuls Group

Marka Nestlé jest kluczowym partnerem Impuls Group od samego początku jej powstania. Wieloletnie doświadczenie niektórych z założycieli Impuls Group z firmą Nestlé (właściciela marki Nescafé) sięga 2002 roku. W okresie tej owocnej współpracy zainstalowane zostały tysiące urządzeń w całym kraju z popularnym znakiem towarowym NESCAFÉ®.

Wszystko to, aby dostęp do tak chętnie pijanej kawy przez Polaków w domach, możliwy był także i poza nim. Tak też umieszczaliśmy urządzenia w miejscach pracy, szkołach, uczelniach w szpitalach, kinach - słowem podążaliśmy za klientami.

Oferta Nestlé

Lata upływają, czasy się zmieniają, ale marka NESCAFÉ ciągle pozostaje jednym z ulubionych wyborów kawy rozpuszczalnej wśród polskich konsumentów, ale i nie tylko. Dostępna w ponad 180 krajach kawa tej marki, konsumowana jest na całym świecie w ilości 5,500 filiżanek każdej sekundy.

Marka Nescafé w Impuls Group dedykowana jest niezmiennie do urządzeń vendingowych jako alternatywa do kaw ziarnistych. Nieprzerwanie, cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów ze względu na jej walory smakowe oraz szybkie przyrządzenie napoju w zaledwie 14 sekund. Zainteresowanie to widoczne jest szczególnie w edukacji i miejscach pracy, gdzie z powodu ograniczeń czasowych na przerwach jest bardzo duże skokowe natężenie spożycia.

Urządzenia Nescafé to nie tylko kawa, to cały przemyślany, spójny koncept starannie wyselekcjonowanych i dobranych produktów z szerokiej gamy dostępnych w Nestlé. Spośród wielu znanych marek w urządzeniach można skorzystać z herbaty NESTEA, czekolady do picia NESQICK wielu rodzajów zup MAGGI i WINIARY.

Wszystko to dopełnia specjalne dobrane do tego urządzenie, odpowiednio przygotowane wraz z specjalistami z Nestlé receptury poszczególnych napojów oraz dokładnie skalibrowanie czy ustawienie automatów przez naszych techników.

Wszystko, aby móc cieszyć wyjątkowym u niezmiennym smakiem ulubionych napojów.

Doskonale dopracowane
receptury produktów
Marki znane na całym świecie
oraz ulubione
marki lokalne
Znakomite w smaku kawy,
czekolady, zupy oraz napoje
i słodycze

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej

Rekomendowane branże