32 307 03 90
Rozwiązania:

Kanapki dedykowane
do automatów

Smaczne bułki i kanapki trójkątne
w miejscu pracy lub na drogę?

Większość firm vendingowych nie weryfikuje zaplecza gastronomicznego dostawców kanapek, bądź sama produkuje żywność, nie posiadając do tego warunków określonych w przepisach. Grupa Impuls oferuje dokładnie zweryfikowane pożywienie, specjalnie przystosowane do sprzedaży w automatach.
Współpraca z dedykowanym producentem kanapek jest naszym wyróżnikiem. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać Państwu posiłki od firmy z tak profesjonalnym zapleczem i tak mocno przestrzegającej wytycznych w sprawie produkcji żywności.

Wykorzystywane przez nią składniki są starannie wyselekcjonowane i odbierane tylko od tych dostawców (głównie lokalnych), którzy gwarantują ich najwyższą jakość i świeżość.

Pakowanie wszystkich produktów odbywa się poprzez wykorzystanie specjalnych maszyn. Firma stosuje tylko naturalne sposoby przedłużenia terminu przydatności do spożycia, bez użycia konserwantów, dzięki czemu żywność dłużej zachowuje świeżość, a po odpakowaniu jest gotowa do spożycia o każdej porze dnia i nocy.

Etykiety są skrupulatnie opisane, z uwzględnieniem wszystkich najdrobniejszych składników oraz wyszczególnieniem występujących alergenów.

Nasz producent zawsze przechodzi bez zastrzeżeń regularne kontrole na terenie zakładu. Dodatkowo, firma dobrowolnie poddaje swoje produkty badaniom żywności i certyfikacji w niezależnych zewnętrznych źródłach.

Dzięki dostosowaniu naszych samochodów oraz dużym chłodniom na terenie firmy, zachowany jest ciąg chłodniczy, co gwarantuje, że produkty aż do momentu trafienia do automatu są bezpieczne.

Dania obiadowe i zupy z automatów sprzedających

Poza bułkami, wspomniana już wyżej firma Appetito, przygotowuje również posiłki gotowe do podgrzania. W ofercie znajduje się szeroka oferta dań barowych, dań obiadowych, zup czy fast-food. Żywność znajduje się w opakowaniach przystosowanych do bezpośredniego odgrzania w kuchence mikrofalowej.

To rozwiązanie jest bardzo cenione szczególnie przez firmy, które często nie mają możliwości, by poświęcić przestrzeń na wybudowanie stołówki pracowniczej, ale nie tylko. Obiady z automatów są doskonałym rozwiązaniem dla zabieganych, zostających często na nadgodziny pracowników. Zakup wybranego dania w automacie zajmuje kilka sekund, pozwalając na pełne wykorzystanie przerwy. Dzięki temu, że maszyny z jedzeniem działają całą dobę, zapewniamy stały dostęp do posiłków, nawet w czasie zmiany nocnej.

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej

Zainteresowany?
Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę. Skontaktuj się z nami

Automaty z przekąskami i napojami Automaty z kanapkami i obiadami Zakłady pracy