32 307 03 90
Współpraca:

Dworce autobusowe
i kolejowe, lotniska,
stacje benzynowe
i parkingi

Gwarantowana ulga w podróży

Podróże, mimo że zwykle ekscytujące i przyjemne, często bywają też stresujące z różnych przyczyn. Zdarzające się opóźnienia wymagające długiego czasu oczekiwania, korki w drodze spowodowane nieoczekiwanym wypadkiem, zaspanie na autobus czy samolot bez chwili na kanapkę czy kawę, skrajnie zimna bądź gorąca temperatura powietrza – to niektóre z sytuacji, w których przynosimy podróżującym ulgę dostępnością swoich rozwiązań.

Udostępnij podróżującym gorące napoje na drogę

Bez względu na środek transportu, wiemy jak bardzo przydaje się na drogę nasza kawa w papierowych kubeczkach z wieczkiem. Przygotowana w kilka sekund w poręcznym opakowaniu z pokrywką sprawia, że możemy wygodnie ruszać z nią w dalszą drogę. Dostępne gorące napoje umilają przedłużony czas oczekiwania na transport, a zimą pozwalają napić się czegoś ciepłego, dając do wyboru wiele wariantów napojów dla różnych gustów – od aromatycznego espresso, przez łagodniejszą caffé latte, na herbacie czy gorącej czekoladzie kończąc.

Całodobowy dostęp do żywności i napojów

Nasze automaty dają doskonałe możliwości, gdy na wyjeździe trzeba sprawnie poradzić sobie z głodem na resztę dnia bądź orzeźwić się zimnym napojem w czasie upału. Gwarantujemy szybką obsługę, tak ważną dla osoby, która tylko się przesiada i nie zna danego miejsca, bądź nie ma czasu na stanie w kolejce spiesząc się na autobus. Zapewniamy dostęp do posiłków i napojów w godzinach nocnych, podczas gdy większość sklepów jest już zamknięta.

W naszych maszynach dostępne są wygodne płatności wszystkimi rodzajami kart (w tym Visa czy MasterCard), telefonem czy aplikacją, dzięki czemu ludzie z każdej strony świata będą w stanie z nich skorzystać.

Masz pytania?
Chętnie pomożemy Skontaktuj się z nami

Tworzymy wyjątkowy zespół z naszymi partnerami

Kliknij w wybranego partnera, aby dowiedzieć się więcej
Zabudowy automatów Kanapki dedykowane Inteligentny system zarządzania