32 307 03 90

Rozwiązania

Nasi Klienci cenią sobie sprawdzone rozwiązania, dlatego mamy ich coraz więcej!

Dbamy o to, by nadążać za zmieniającym się rynkiem i na bieżąco wprowadzamy kolejne innowacyjne rozwiązania, gwarantując coraz to bardziej kompleksową obsługę w całej Polsce.

Nasza rozwiązania to nie tylko nowoczesne automaty z jedzeniem i napojami. Wszystkie automaty zaopatrywane są w najpopularniejsze i najbardziej lubiane w danym miejscu produkty, a poszczególne urządzenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Naturalnym jest, że obsługa automatów w firmie różni się od tej w miejscach otwartych, które mają inne wymagania.
Dbamy o to, by nadążać za zmieniającym się rynkiem i na bieżąco wprowadzamy kolejne innowacyjne rozwiązania.

Inteligentny system zarządzania

Nowatorski sposób dbania o każdy etap obsługi klienta, dzięki sztucznej inteligencji łączącej aplikację, automat, magazyn, dostawcę, techników i administrację.

Dowiedz się więcej

Dedykowana kawa CoffeeStation

Własna i naszym zdaniem doskonale dobrana mieszanka ziaren kawy prosto z lokalnej palarni, będąca wynikiem wieloletniej pracy z kawą i coraz lepszym jej poznawaniem.

Dowiedz się więcej

Kanapki dedykowane
do automatów

Współpraca z dedykowaną firmą, która spełnia szereg norm i atestów. Przygotowuje ona kanapki oraz dania przystosowane do sprzedaży w automatach z żywnością.

Dowiedz się więcej

Aplikacja lojalnościowa
i zdalne reklamacje

Możliwość oceny i opiniowania naszych usług dzięki aplikacji. Szereg promocji i bonusów dla klientów. Bieżące rozwiązywanie problemów przez zdalny zwrot produktu.

Dowiedz się więcej

Płatności zbliżeniowe
i systemy pracownicze

Płatność zbliżeniowa na pięć różnych sposobów. Możliwość dostosowania kart wejścia obowiązujących w firmie do spersonalizowanych wymagań.

Dowiedz się więcej

Zabudowy
vendingowe

Trwała i estetyczna konstrukcja łącząca kilka urządzeń i dopasowana do stylistyki danej lokalizacji.

Dowiedz się więcej

Filtry BRITA

Filtry gwarantujące najlepszą możliwą jakość wody zamontowane w każdym automacie z gorącymi napojami i dystrybutorze do wody.

Dowiedz się więcej
Oferta automatów Współpraca Galeria