32 307 03 90

Kariera

Pracownik serwisu
automatów vendingowych

Sprawdź nasze oferty pracy, aplikuj i dołącz do zespołu grupy Impuls w jednym z naszych oddziałów w całej Polsce. Vending charakteryzuje się sprzedażą asortymentu bez udziału człowieka, ale żeby mogło to przebiegać w sposób prawidłowy i zautomatyzowany potrzebujemy specjalistów, którzy dobrze zadbają o nieustanne ulepszanie naszych usług.
Razem możemy robić naprawdę wielkie rzeczy. Wszystko zaczyna się od wysłania aplikacji.

Główne obowiązki

  • uzupełnianie maszyn vendingowych
  • diagnostyka awarii, oraz testowanie urządzeń po wykonanych naprawach
  • prowadzenie dokumentacji
  • raportowanie wykonanych prac
  • bieżący kontakt z klientem
  • dbanie o czystość i estetykę automatu
  • poszukiwanie nowych możliwości i kierunku rozwoju na powierzonym rynku

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość maszyn vendingowych
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i odpowiedzialność
  • dbałość o najwyższą jakość wykonywanej pracy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • warsztat wyposażony w niezbędne narzędzia
  • telefon służbowy
  • samochód służbowy
  • pracę w dobrze zorganizowanej, stale rozwijającej się firmie

Sukces grupy Impuls ma odzwierciedlenie w naszych pracownikach.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest czymś bardzo cenionym przez klientów. Oferując stabilne miejsca pracy, w ciągu ostatnich 15 lat stworzyliśmy ich ponad 250. Średnia długość czasu zatrudnienia wynosząca około 10 lat świadczy o uczciwych warunkach pracy i dobrej atmosferze. To wszystko prowadzi do wspólnego rozwoju i najlepszej obsługi klienta.

Cieszymy się, że rozważasz aplikację do naszej firmy!

Zachęcamy Cię do zerknięcia na nasz profil pracuj.pl, gdzie znajdziesz aktywne oferty poszukiwanych przez nas pracowników.

Sprawdź czy poszukujemy
aktualnie osób na to stanowisko,
odwiedzając nasz profil na pracuj.pl! Odwiedź nasz profil