32 307 03 90

Kariera

Przedstawiciel handlowy

Za każdym dobrym pomysłem stoją zdolni ludzie. Cenimy sobie otwarty umysł i zaangażowanie, dlatego chcemy, aby Twoja droga zawodowa była związana właśnie z nami. Budujemy przewagę konkurencyjną nie tylko dostarczając najlepszej jakości obsługę i renomowane produkty do automatów, lecz także dbając o stały rozwój wiedzy i wysoki poziom obsługi Klientów.
Mamy nadzieję, że będziesz dla nas, a my dla Ciebie, źródłem nowych pomysłów i inspiracji. Sprawdź nasze oferty pracy, aplikuj i dołącz do zespołu grupy Impuls w jednym z naszych oddziałów w całej Polsce.

Główne obowiązki

  • wdrażanie strategii sprzedaży, mającej na celu osiągnięcie lub przekroczenie ustalonych celów oraz dostarczanie wyników ilościowych i jakościowych wyznaczonych przez firmę
  • odpowiedzialność za wynik finansowy podległego obszaru
  • zarządzanie akcjami promocyjnymi na podległym obszarze
  • dbanie o portfolio i asortyment u klienta na półce (listing)
  • rozwój strategiczny Klientów poprzez wprowadzanie nowych form współpracy
  • monitorowanie wyników sprzedaży i sporządzanie raportów z nimi związanych
  • analiza i monitoring rentowności klientów

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • mile widziana rozległa i aktualna wiedza na temat branży vendingowej
  • znajomość technik negocjacji i sprzedaży
  • konsekwencja i systematyczność na powierzonym stanowisku
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • sprawna organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w obsłudze klienta B2B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • atrakcyjny, uzależniony od osiąganych wyników system premiowania
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • samochód służbowy
  • niezbędne w codziennej pracy narzędzia takie jak telefon komórkowy oraz komputer osobisty

Sukces grupy Impuls jest odzwierciedlenie w liczbie naszych pracowników.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest bardzo cenione przez naszych klientów. W rezultacie możemy zaoferować stabilne miejsca pracy. W ciągu ostatnich 15 lat stworzyliśmy ponad 500 miejsc pracy. Średnia długość kadencji wynosząca około 10 lat świadczy o uczciwych warunkach pracy i dobrej atmosferze pracy, co umożliwia wspólny rozwój i najlepszą obsługę klienta.

Cieszymy się, że chciałbyś złożyć wniosek do nas!

Zachęcamy do przesłania aplikacji.

Sprawdź czy poszukujemy
aktualnie osób na to stanowisko,
odwiedzając nasz profil na pracuj.pl! Odwiedź nasz profil