32 307 03 90

Kariera

Pracownik działu technicznego

Chcesz dołączyć do zespołu pracowników dynamicznie rozwijającej się firmy obsługującej automaty sprzedające? Chcesz stać się częścią nowocześnie zarządzanego przedsiębiorstwa, dbającego o pracowników, klientów oraz sprzedawane produkty? Jako firma nieustannie szukająca innowacji na rynku vendingu, chcemy przekonać do siebie osoby o właściwym podejściu i kwalifikacjach. Jeśli w pełni angażujesz się w pracę, skutecznie dążysz do celu, nie boisz się wyzwań, jesteś lojalny i ambitny Twoje miejsce jest wśród nas.

Główne obowiązki

  • przygotowywanie techniczne automatów do klientów
  • czyszczenie urządzeń zwiezionych z rejonu
  • instruowanie i bieżąca pomoc telefoniczna dla serwisantów
  • przygotowanie wizualne urządzeń wychodzących do klienta
  • ustawianie odpowiednich dawek produktów oraz ich testowanie
  • naprawy maszyn w terenie

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności techniczne - mile widziane doświadczenie w podobnej branży
  • sumienność, odpowiedzialność i dobra samoorganizacja pracy
  • umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność
  • uczciwość i zaangażowanie
  • biegła obsługa komputera oraz oprogramowania biurowego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy
  • dobrą, przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość decydowania o organizacji swojej pracy
  • niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy, w tym samochód służbowy, telefon
  • proces szkoleniowy i ciągły rozwój wpisany w działalność firmy
  • stabilność zatrudnienia

Sukces grupy Impuls ma odzwierciedlenie w naszych pracownikach.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest czymś bardzo cenionym przez klientów. Oferując stabilne miejsca pracy, w ciągu ostatnich 15 lat stworzyliśmy ich ponad 500. Średnia długość czasu zatrudnienia wynosząca około 10 lat świadczy o uczciwych warunkach pracy i dobrej atmosferze. To wszystko prowadzi do wspólnego rozwoju i najlepszej obsługi klienta.

Cieszymy się, że rozważasz aplikację do naszej firmy!

Zachęcamy Cię do zerknięcia na nasz profil pracuj.pl, gdzie znajdziesz aktywne oferty poszukiwanych przez nas pracowników.

Sprawdź czy poszukujemy
aktualnie osób na to stanowisko,
odwiedzając nasz profil na pracuj.pl! Odwiedź nasz profil