32 307 03 90

Kariera

Pracownik magazynu

Jesteśmy zgranym zespołem, który w pracy daje z siebie 100%. Cenimy sobie przyjazne środowisko i aktywnie budujemy dobrą atmosferę. Wyróżnia nas poczucie humoru, pozytywne nastawienie, ciekawość rozwijającego się świata vendingu i otwartość na nowe wyzwania. Podążamy za trendami na rynku automatów i nie tylko, dlatego stale się rozwijamy.
Jesteś gotów wnieść swój wkład i zaangażowanie, stając się częścią Impuls Group? Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

Główne obowiązki

  • Sporządzanie dokumentów magazynowych
  • Przyjmowanie i kontrolowanie ilościowe i jakościowe dostaw do magazynu
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Prace porządkowe w magazynie

Wymagania

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Adekwatne zarobki do wykonywanej pracy
  • Stabilizację zatrudnienia
  • Możliwość awansu
  • Miłą atmosferę

Sukces grupy Impuls ma odzwierciedlenie w naszych pracownikach.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest czymś bardzo cenionym przez klientów. Oferując stabilne miejsca pracy, w ciągu ostatnich 15 lat stworzyliśmy ich ponad 500. Średnia długość czasu zatrudnienia wynosząca około 10 lat świadczy o uczciwych warunkach pracy i dobrej atmosferze. To wszystko prowadzi do wspólnego rozwoju i najlepszej obsługi klienta.

Cieszymy się, że rozważasz aplikację do naszej firmy!

Zachęcamy Cię do zerknięcia na nasz profil pracuj.pl, gdzie znajdziesz aktywne oferty poszukiwanych przez nas pracowników.

Sprawdź czy poszukujemy
aktualnie osób na to stanowisko,
odwiedzając nasz profil na pracuj.pl! Odwiedź nasz profil